• 68°

DELLA DAVIDSON ELEMENTARY SCHOOL FIRST QUARTER HONOR ROLL

Fourth grade

Principal’s List

Lily Belden Adams, Hylan Gates Allen, Seger Cappaert Anderson, Patricia Arroyo, Nelson Mandrill Barr, William Joaquin Boyas, Taylor Kate Bradley, Marquerite Marie Bridges, Sara Kate Bundren, Benjamin Marshall Campbell, Connor Hugh Carlisle, Glenn Elizabeth Carrington, Rachel Cohen, Nathaniel Harry Cooper, Atticus Darwin Dale, Emileigh Grace Doner, Lucas David Edwards, Sarah Olivia Edwards, Nikki Mae Eubanks, Luke William Farese, Christopher Ezekiel Ford, Andrevion Rayshad Fuller, Gilad Goulet, John Andrew Harper, Lorelei Hayden, Margaret Elaine Hazlewood, Scarlet Virginia Hemmins, Jack Westbrook Hill, Madeline Taylor Homan, Anna Elise Hooker, Ella Beth Hurdle, Elise Ann Jackson, Patricia Bell Jernigan, Julien Myles Joseph, Colby Richard Joyce, Elisa Fonseca Karahan, Ayrah Kashmiri, SaraAnn Morgan Kassel, Bridgette Kevin, Leland Matthew Koestler, Jon Allen Lewis, Samuel Wallace Lewis, Miles Atchison Luber, Sneha Majumdar, Mae Covington Maxwell, Hayes Andrews McArthur, Sean Thomas McCurdy, Andrews Mitchell McLellan, Gabriel Alexander Mine-Reyes, Nicholas Ming-Rui Nagle, Mary Grace Noel, Cole Madeline Oyler, Layton Ramsey Ray, Thomas Harrison Rayburn, Virginia Lynn Reed, Emma Kathryn Reeder, Anna Beatrix Rico, Peri Shaw Robinson, Elijah Sessions Roland, Andrew Martin Saxton, Carson Joseph Schmelzer, Annie Scott

Annie Cade Shaw, Evelyne Graham Sherman, Abby Elliston Shoaf, Sutherland Ross Smith, Brady Patrick Stinnett, Ashley Lorraine Sudduth, Jack Manning Swingle, Avaleigh Renee Taylor, Janiya B A Taylor, Lillie Lizabeth Thompkins

Jacob Tulchinsky, Payton Ann Tulchinsky, Kaitlyn Sander Urbanek, Rebeka Claire Valliant, Wells Gregory Valliant, Everhett Hawkins Van Every, Sarah Kendall Vega, Binh Quoc Vo, Fisher Wells Waldrop, Elizabeth Riggan Webb, Charles S. White, Georgia Gray Wigginton, Ava Elizabeth Wilson, Clayton Page Windham

Third grade

Principal’s List

Saurab S. Anjanappa, Cam’Ron Banks, Brooke Padgitt, Ann Hunter Bigham, Levi Daniel Blount, Mary Mills Bourn, Elliot Olen Bruce, Mary Dale Byars, Olivia Linton Case, Jillian Everett Cassidy, Juneau Claassen, Sofia Grace Cohn, Nadia Bethanie Coleman, Megan Elizabeth Colley, Deandre Quevon, Alice Kathryn Dabbs, Annika Marie Daniels, John Swayze Daniels, Miller Michael Daugherty, Evelyne Lee Denham, Jeffrey Brown, Lee Tucker Dossett-Bridgers, Larkin Bernini, Reese Michael Eldridge, Abdalla Khaled Elokely, Wesley Brett Estes, Kaden Chase Fassinger, Cayden Quin Ferriss, Alexander Harris Flowers, Larcen Michelle Foster, Kathryn Presley Fowler, Wyatte Holden Freeman, Camaria Calyse Frierson, Syna Manish Gandhi, William Bradley Golman, Eshan Zain Graham, Bradley Wynne Grantham, Harper Elizabeth Gray, Samuel Thomas Greene, William Miles Grem, Parker Madison Heard, Evelyn Lynn Henderson,

Susanna Elise Henderson, Sam Robertson Heuer, Mason David Hill, William Maxwell Hill, Cailey Nicole Hillmer, Kamar L. Houston, Walker Wyatt Houston, Mathilde Noelle Hufford-Varrone, Ja’Marius Taeshawn Ivy, Henry Tucker Jones, Kamari Danielle Jones, Zoey Denise Jones, Benjamin Carter, Colton Gray Knight, Rose Rahaim-Landry, Isabelle Terezija Langendoen, Christine Elizabeth Lawhead, Jacob Edward Leary, Avery Pierce Lewis, Tianren Liu, Madeline Grace Lowery, Brendan Edward Madaris, Brady Michael Maloney, Zuri Ayana McCollins, Carson Neal McCready, Mattie Elizabeth McElroy, Mary Lucile Beatrice Meagher, Henry Benefiel Miller, Taylor Frances Miller, George Henry Monroe, Elizabeth Stewart Montgomery, Anders Moreton, Prajwal Narasimha Murthy, Shimba Nagaoka, William Davis Nordstrom, Ava Caroline Randle, Lila Elizabeth Rayner, Patrick Finlay Rico, Alexandra Ingrid, Fawaz Olaitan Salau, Richard Conner Saxton, Julian Schardan, Catherine Elizabeth Schmelzer, Nicholas Dane Scott, Sydney Kathryn Scruggs, Emily Crawford Shows, Braylen DeShun Slater, Emaleigh Smith, Sharpe Holiman Smith, John Thomas Speed, Robert Garrard Strode, Carlisle Emery Tatum, Katherine Mae Tschumper, Vivian Scott Vasilyev, Arjun Vijaysanankar, Mallory Jennings Wages, Claire Catherine Wicker, Carter Broom Wilkes, Katherine Owen Wilkinson, Grant Powell Young.

Fourth grade

A/B Honor Roll

Kofi Aboaku, Luis Angel Arevalo, Beiley Reighn Arnold, Kanalu Olamana Avery, James Tanner Bass, Payton Ross Bjork, Julian Buford, Vasesthertie Campbell, Evelyn Rose Carmean, Callie Grace Carter, Genesis Castillo-Tabora, Andrew David Cerveny, Gayoung Choo, Laci Mae Claburn, Mason Coats, Garret Mycal Cockrum, Sariyah Mae-Lynn Coleman, Kennedy Reese Cormack, Madelyn Sophia Dale, Vilen Thi Dao, Charles Barnes Dear, Hiram C. Eastland, Mohamed Khaled Elokely, Jayda Sophia Espinoza, Christopher A.J. Finner, Thomas Gerald Franklin, Jayni Khaliyah Goliday, Carolyn Chase Grafton, Ladaejah Jeriah Green, Shaun David Gussow, Zahir Caleb Gutierrez, Tayhlor Grace Hamilton, Morgan Jade Harmon, Camryn Rene Hays, Anders Thore Hertl, Cornelia Hogue, Zeyad Mohamed Ali Ibrahim, Asiah Marie Jones, Kobe Isaiah Jones, M adelyn Kelley, Landon Scott Lawrence, Kevin Le, Chap Wilson Liles, Rhes Vernon Low III, Amijah Zymiere Marzette, Kylan Deion Mathis, Ellie Katherine Mauney, Cait Frances Mayo, Tamiyian MoShay McCarty, Javaries Anthony McClain, Javien Malachi McMillian, Georgia Rose Mercier, Houston Rivers Morgan, T’Laia Morgan, William Ross Mott, Nathalie Munoz-Pascacio, Adam Alexander Najjar, Jace Christopher Necaise, Robert Harrell Norman, Tyrus O’Brain Pace-Williams, Nyla Danielle Patton, Anna Claire Perkins, Jayden Madison Purnell, Chance Robinson, Lillian Grayson Robinson, Sam Morgan Roy, Paul Wells Shipman, Jordan Maxwell Solinger, Hayden Michael Staggs, Katherine Ann Sterling, Lakendra Machelle Stewart, KeonTaye Da’Shan Tallie, Ameila Walker Thomas, Noal Elex Toles, Deriah Elizabeth Toney, Kaden Mekhi Tooley, Davis Alexander Treloar, Brinnan Jaynes Vaughn, JaMarion Martavis Wadley, Mary Carolyn Elizabeth Weathersbee, Kierstan Marcia White, Bryce Chapin Wicker, Samuel S. R. Wilkins, Stella Kathryn Wilkins, William Pratt Wilkinson, Brynna Camille Williams, Byron Pearson Windham, Layanna Renee Wood, Olivia Ashlyn Youngblood, Lucian Zachos.

Third grade

A/B Honor Roll

Carylyn Rose Abbott, Mohannad Ahmed Al-Ostaz, Sajeda Alsharif, Mariam Catherine Austin, Samuel Stewart Bain, Anna Lauren Benedict, Caroline Grace Bennett, Aiden Christopher Bishop, Pharis Louise Boone, Azaria Lanay Brown, Akylian Mo’Nay Burt, Jack Garland Busby, Mary Caroline Busby, Leiaidra Mi’Joi Cottom, Timothy Ezekiel Crocker, Elsie James Dossett-Bridgers, Jeremiah Lajordan Dudley, RaShaun Joseph Elzy, John Stannard Farese, Matthew Ripken Felix, James Cole Garvin, Jaiden Arnel Gipson, Quevyn Javion Golden, Marquis Goliday, Kinley Elizabeth Green, Georgia Love Greenlee Doty, Addison Grayce HNardenburgh, Chloe Marie Harrington, Maci Helsel, Sha’Dajai Unique Henderson, David Hernandez-Bibiano, Akevia Leigh-Ann Hilliard, Shaela Kathryn Hominick, Jackson Tramel Hood, Alexis Sherree Ivy, Ja’Nyia Lameria James, Andrea Mignoma Jones, CaDarius JaRell Jones, Andrew H. Knef, Ja’Mia Armani Lake, Edward Knox Laws, Rowan Elliott Lovorn, Jane Claire Lowe, Olivia Helen May, Ella Catherine McClellan, Aden Gregory McDaniel, Matthew Majure McWilliams, Jekhyla Miles, Anna Miller, Ameir Mercedes Mitchell, Lora Brooke Morgan, Michaela Lynn Morgan, Brendan Charles O’Dowd, Jarvis Quantez Oliver, Madelyn Yahel Parsons, Cedric Tracy Pegues, Luke Benjamin Pharr, Thomas Whittington Roady, Justin Cousar Robinson, Charles Kane Samuels, Nora Kathleen Sayre, Landon Harper Schaefer, Cooper Aubrey Scott, Amaya Symone Silas, Gabrielle Elise Stringer, Jeremian Jh’ahon Thompson, Marquavious Kemauri Thompson, Tekerah Townes, Tara Nicole Tyson, Axel Samuel Vasquez, Makinly Grace Vaughn, Logan Anthony Verlangieri, Samantha Daye Walker, Logan Guy Wallace, Aiden Jevonne Walton, Paul Jessie Webb, Violet Nicole Wiley, Steven Lee Wilkins, Alice Lindley Williamson, Zoie Ann Woolfolk, Abraham Wymer, Kasiyah Kevionna Young.